Technik dentystyczny


Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, 04-367 Warszawa

Tel: 22 619 32 25

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Technik dentystyczny - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-27

Jeżeli poszukujesz dobrego zawodu, technik dentystyczny z pewnością taki jest. Zanim jednak zdecydujesz się nim zostać, przeanalizuj, czy posiadasz odpowiednie predyspozycje do wykonywania tego zawodu. Jeśli nie brakuje Ci cierpliwości i precyzji, jesteś perfekcjonistą, masz odpowiednie uzdolnienia manualne, wiedz, że te cechy przydadzą Ci się w pracy jako technik dentystyczny. Istotne jest również to, abyś potrafił pracować w zespole i nie miał nic przeciwko ciągłemu szlifowaniu swoich umiejętności zawodowych.

Jeśli chcesz zdobyć zawód, jakim jest technik dentystyczny w Warszawie, skorzystaj z oferty Szkół Beaty Mydłowskiej, którą jest szkoła policealna kończąca się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Egzamin ten dotyczy Wykonywania i naprawy wyrobów medycznych z zakresu protetyki dentystycznej, ortodoncji i epitez twarzy.

https://sp.szkolymydlowskiej.pl/strefa-kandydata-sp/szkoly-policealne/technik-dentystyczny.htmlUżytkownik Olga Kołodziej dodał komentarz Ocena 3
Praca w zawodzie technika dentystycznego? Pierwsze słysze, że jest taka specjalizacja. Ale w sumie to dość intratny zawód. Szkoda,że już jestem po prawie, bo może bym się zastanowiła nad tym zawodem.
Opublikowano: 2018-04-27 12:30:05

Firmy z tego samego regionu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Otwórz wizytówkę >