Prowansja meble


Moja Mała Francja

Storczykowa 24a, 80-177 Gdańsk

Tel: 661101262

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prowansja meble - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-15

Z czego znany jest południowo-wschodni region Francji? Z malowniczych krajobrazów? Smacznych serów? Lawendy? Bez wątpienia. Ale Prowansja słynie też z mebli. Jasne, solidne, misternie wykończone komody, szafy czy regały doskonale sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, lecz również w domowym biurze. Współcześnie coraz więcej osób prowadzi działalność gospodarczą w zaciszu domowego ogniska, godząc życie prywatne z karierą zawodową.

 

Styl prowansalski, wbrew temu co mogłoby się wydawać, ale żart stwarza świetne warunki do pracy i skupienia. Poza tym, tego typu aranżacje nie ulegają zbyt szybko kaprysom czasu czy panującym modom. Ich piękno i urok stanowią wartość uniwersalną. Nie ma obawy, że szybko się znudzą. Meble inspirowane Prowansja i szereg innych nietuzinkowych dodatków znajdziesz w sklepie internetowym Moja Mała Francja!

 

#Użytkownik yoolyespo dodał komentarz Ocena 5
Styl prowansalski bardzo mi się podoba, również we wnętrzu swojego domu możemy stworzyć swoją własną, małą Francję - dzięki meblom i dodatkom. Znalazłam swoją inspirację, a jakże!
Opublikowano: 2018-10-04 15:24:35

Firmy z tego samego regionu:

Moto Handel Wojciech Nowociński


Rumia, Obrońców Westerplatte 25

Otwórz wizytówkę >

Agroturystyka Koziołkowo


Stara Kiszewa, Bartoszylas 43B

Otwórz wizytówkę >