Polzlaw.pl • Kancelaria prawa gospodarczego Warszawa


Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Podwale 17, 00-252 Warszawa

Tel: 22 622 54 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Polzlaw.pl • Kancelaria prawa gospodarczego Warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-07-29

Kancelaria prawa gospodarczego w Warszawie to miejsce, gdzie z pewnością można uzyskać poradę w zakresie prowadzenia różnego rodzaju spółek. Tam też można zasięgnąć porady o tym jak sprawnie założyć i zarejestrować firmę.

W wielu kancelariach można znaleźć również prawników specjalizujących się w sprawach związanych z Dekretem Bieruta. Spowodował on, że dzisiaj wiele osób ubiega się o należne im odszkodowania. Prawnicy mogą zająć się również rodzinnymi sprawami majątkowymi, a więc tymi, które dotyczą sądowych i pozasądowych podziałów majątku. Wielu z nich zajmuje się także sprawami spadkowymi. Na podstawie dokumentów dostarczonych przez klienta mogą ustalić krąg spadkobierców. Na stronie polzlaw.pl można dowiedzieć się więcej o tym, jak działają kancelarie i jakie konkretnie usługi wykonują.

https://www.polzlaw.pl/pl/usluga-prawo-handlowe-i-gospodarczeUżytkownik omeno dodał komentarz Ocena 3
Według mnie w tej warszawskiej kancelarii pracują prawnicy, którzy znają się na swoim fachu. Powiem więcej, że współpraca z nimi była bardzo owocna - pomogli mi przebrnąć przez trudną sprawę majątkową.
Opublikowano: 2019-01-22 15:55:25

Firmy z tego samego regionu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Otwórz wizytówkę >