AMELY - La millou kocyk light


AMELY

Powstańców 62, 05-091 Ząbki

Tel: 501 336 404

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

AMELY - La millou kocyk light - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-24

Współczesne innowacje w przemyśle szwalniczym pozwalają na produkcję wysokogatunkowych tkanin. Właśnie tego rodzaju materiały są używane do uszycia kocyków marki La Millou. Dzięki temu narzutki są miłe w dotyku i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Polar minky i bawełna, które składają się na wyprodukowany przez La Millou kocyk light, zostały dobrane ze starannością, by zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo odpoczynku. Lekka tkanina nie obciąża dziecka, lecz jednocześnie ochroni je przed wychłodzeniem.

La Millou łączy w swojej ofercie funkcjonalność z wyjątkową estetyką. Poszczególne projekty kocyków zostały stworzone z wyobraźnią i zamiłowaniem do pięknych deseni.

Ofertę kocyków La Millou można znaleźć w sklepie Amely: amely.pl. Szeroki wybór wzorów i przystępne ceny usatysfakcjonowały już wielu klientów Amely.

#Użytkownik Taedueshu dodał komentarz Ocena 4
Przy zakupie produktów dla dzieci warto zwracać uwagę na jakość wykonania oraz na to czy tkaniny są bezpieczne. Taki kocyk spełnia te wymagania a do tego estetycznie wygląda, zapewniając ciepło naszemu maluszkowi.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy z tego samego regionu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Otwórz wizytówkę >