Meble kuchenne nobilia


Acerys

Al. Krakowska 264, 02-210 Warszawa

Tel: +48 22 878 11 96

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Meble kuchenne nobilia - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-06-30

Firma Acerys zajmuje się projektowaniem mebli kuchennych, a także medycznych. Dokłada starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z dostarczonych usług. Oferowane pojemne szafki do kuchni ułatwiają zachowanie porządku w miejscu przygotowywania i spożywania posiłków. Na uwagę zasługują meble kuchenne niemieckie Nobilia i Schröder, jak również polskie Drewpol. Proponowane klientom szafki produkowane są z wysokiej jakości materiałów, aby mogli się oni nimi cieszyć wiele lat.

Meble stomatologiczne stanowią główny profil działalności firmy. Dzięki temu, że można je zawiesić na ścianie, a co za tym idzie, nie dotykają one podłogi, utrzymanie sterylnej czystości w pomieszczeniu nie sprawia problemu. Szafki charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie substancji chemicznych.

Na stronę internetową mogą udać się osoby, które chciałyby obejrzeć przykładowe realizacje. Zamieszczono na niej dane do kontaktu, w tym prosty formularz. Z ofertą można się zapoznać w warszawskim salonie.

http://acerys.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Otwórz wizytówkę >