Serwetki do restauracji


PPPH Lamix

Papiernicza 1, 66-460 Witnica

Tel: 95 751 70 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Serwetki do restauracji - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-05-05

Producent jednorazowych ręczników papierowych oferuje różnorodne produkty, które mają wszechstronne zastosowanie w wielu branżach. Klienci znajdą tu czyściwa przemysłowe. Mogą być stosowane w budynkach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych, toaletach i różnych miejscach pracy. Dzięki nim łatwiej zadbać o utrzymanie odpowiedniej higieny. Są wydajne, dobrze wchłaniają płyny i skutecznie usuwają zabrudzenia. Doskonale nadają się do wycierania rąk oraz powierzchni. W Lamix dostępne są również ręczniki w rolce w różnych wersjach kolorystycznych. Przydadzą się w domach, lokalach gastronomicznych i wielu innych miejscach. Można je użyć do mycia okien, luster i podłóg. Są bezpieczne dla skóry i nie wywołują podrażnień.

Producent oferuje także serwetki do restauracji. Wykonane z bibułki celulozowej wyroby są niezastąpione również w kawiarniach i lodziarniach. Stanowią niezbędne wyposażenie lokali gastronomicznych. W asortymencie znajdują się też podkłady medyczne w rolce, które są wytrzymałe i wydajne.

 

https://www.lamix.pl/pl/artykul/46/nie-taki-drobny-szczegol-papierowe-serwetki-do-restauracji.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Adwokat Paweł Polański


Zielona Góra, Boh. Westerplatte 9

Otwórz wizytówkę >

AKP PROGRESS Spółka z o.o.


Nowa Sól, K. Szymanowskiego 1C

Otwórz wizytówkę >

Francepol Sp. z o.o.


Stary Kisielin, Zatorze 9

Otwórz wizytówkę >