http://medykns.eu/ | Szkolenia kosmetyczne nowy sącz


Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu

Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 18 443 70 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://medykns.eu/ | Szkolenia kosmetyczne nowy sącz - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-03-18

Podmiot o nazwie Małopolski Zespół Jednostek Edukacyjnych jest usytuowany na terenie Nowego Sącza. Osobom zainteresowanym szkoła może wiele zaproponować. Podmiot funkcjonuje w branży edukacyjnej. Zaangażowanie szkoły do współpracy stanowić może bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie dla osób, które:

  • poszukują ciekawego zawodu
  • chcą się przebranżowić
  • pragną rozwijać swoje kompetencje

Podmiot prowadzi między innymi szkolenia kosmetyczne w Nowym Sączu, które mogą się okazać przydatną opcją. W ofercie szkoły znajduje się również kształcenie policealne na kierunkach takich jak higienistka stomatologiczna, technik masażysta, opiekun medyczny, technik farmaceutyczny, asystentka stomatologiczna, opiekun w domu pomocy społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekunka dziecięca, a także terapeuta zajęciowy. Podmiot umożliwia uczestnikom zajęć bezpłatną naukę. Można tu liczyć na interesujące lekcje, zaangażowanie w przeprowadzane działania, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań i szeroką ofertę.

http://medykns.eu/rekrutacja/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe/technik-uslug-kosmetycznych-kwalifikacyjne-kursy-zawodoweBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Otwórz wizytówkę >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Otwórz wizytówkę >