Odżywka białkowa bananowa


HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wodzisławska 6a, 52-014 Wrocław

Tel: 697 336 697

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odżywka białkowa bananowa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-10-07

Zajmując się od lat produkcją i dystrybucją suplementów diety oraz odżywek spożywczych, kadra firmy  Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. proponuje bezpieczne rozwiązania mające korzystny wpływ na zdrowie i kondycję organizmu. Gwarantuje zarówno najwyższą jakość komponentów użytych w procesie wytwórczym, jak i szybką, bezproblemową dostawę na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość zamówienia poza granice Polski.

Dostępne w sprzedaży produkty można nabyć w wielu wariantach smakowych. Dużym powodzeniem cieszy się odżywka białkowa bananowa, której smak zyskał uznanie wśród zarówno osób ćwiczących amatorsko, jak i profesjonalnych trenerów i sportowców. Aby ułatwić odmierzanie jednorazowej porcji proszku do sporządzania roztworu, dostawca do każdej sztuki dołącza praktyczną miarkę z podziałką. 

Asortyment jest każdorazowo dostarczany w wytrzymałych, zapewniających szczelność opakowaniach. Dzięki temu nie ma ryzyka zanieczyszczenia zawartości podczas transportu czy też jej nadmiernego utlenienia.

https://www.hitec.pl/product-pol-185-Protein-80-1000g.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

BREDER POLSKA


Poznań, Porazińskiej 23

Otwórz wizytówkę >