Badanie wzroku nowy sącz | https://www.optyknowysacz.pl/


Vision Optyk

Prażmowskiego 11, 33-300 Nowy Sącz

Tel: +48 18 400 00 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Badanie wzroku nowy sącz | https://www.optyknowysacz.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-02-05

Salon optyczny w Nowym Sączu ma w ofercie wysokiej jakości oprawki w szerokim przedziale cenowym. W jego asortymencie obecne są również soczewki od różnych cenionych producentów. Pracują w nim uprzejme osoby z odpowiednią wiedzą. Przy wyborze odpowiednich szkieł korekcyjnych lub soczewek kontaktowych pomagają doświadczeni optometryści. Na klientów czekają środki i szmatki do czyszczenia okularów. W salonie można kupić etui do ich przechowywania (dostępne w wielu kolorach oraz wzorach). Jego oferta obejmuje również łańcuszki do okularów i płyny do soczewek.

Z ofertą Salonu Optycznego Visionoptyk mogą zapoznać się osoby, które planują zakup okularów przeciwsłonecznych. Dostępne w nim modele sprawdzą się w okresie letnim. Ochronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Przydadzą się one każdemu kierowcy.

Salon oferuje bezpłatne badanie wzroku w Nowym Sączu. Dysponuje on urządzeniem Visioffice 2, który umożliwia wykonanie niezbędnych pomiarów potrzebnych do stworzenia spersonalizowanych soczewek.

https://www.optyknowysacz.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Otwórz wizytówkę >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Otwórz wizytówkę >