Zespół abstynencyjny leczenie domowe


Agnusterapia

Spławie 48, 61-312 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zespół abstynencyjny leczenie domowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-08-27

Objawy zespołu abstynencyjnego występują u wszystkich osób uzależnionych od alkoholu. Jest to również problem pojawiający się u ludzi, którzy odstawili narkotyki, papierosy, kawę, herbatę, a nawet cukier. Profesjonalną pomoc przy odtruwaniu organizmu i uzupełnieniu elektrolitów oferuje działający od wielu lat ośrodek AGNUS. Na początku po odstawieniu używki czy alkoholu w ciągu pierwszych 36 godzin może dojść do nudności, zawrotów i bólów głowy. Obniżenie alkoholu we krwi może powodować również: wymioty, większą potliwość, drżenie rąk, niepokój, lęk i bezsenność.

U osób, które piją od wielu dni, 2-3 dniowa przerwa w dostarczaniu alkoholu do organizmu może spowodować tzw. majaczenie alkoholowe. Jest to najniebezpieczniejsza forma, jaką może przybrać zespół abstynencyjny. Leczenie domowe w takim przypadku może odbywać się tylko pod okiem doświadczonego specjalisty, który będzie utrzymywał z chorym stały kontakt. Uzależniony otrzyma również specjalne lecznicze dawki witamin oraz mikroelementów, aby uzupełnić niedobory i przywrócić dobre samopoczucie.

https://agnusterapia.pl/blog/item/119-zespol-abstynencyjny-i-objawy-odstawienia-alkoholu-jak-sobie-radzicBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >

Breston Sp. J.


Poznań, Szarych Szeregów 27

Otwórz wizytówkę >

O. S. K. AB-AS


Poznań, Kraszewskiego 5

Otwórz wizytówkę >