Długopis handy


Astra S.A.

Poleczki 23, 02-822 Warszawa

Tel: 22 346 07 85

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Długopis handy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-03-28

Każdy użytkownik ma swoje preferencje dotyczące materiałów piśmienniczych, z których korzysta, mimo że długopis w porównaniu do innych przedmiotów nie jest kosztowny, warto wybrać model, który sprosta oczekiwaniom. Do codziennego użytku najlepiej jest wybrać nie zbyt ciężki długopis, natomiast pióro, które używa się raczej sporadycznie, może być cięższe. 

Długopis handy charakteryzuje się niezwykłą lekkością, dzięki czemu zapewnia użytkownikowi komfort pisania, a grubość jego końcówki pozwala na zachowanie estetycznego i cienkiego stylu pisania. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych wkładów - niebieskim oraz czarnym. Ten model idealnie sprawdzi się podczas robienia notatek na wykładach, pisania w zeszycie szkolnym, czy jako narzędzie wspierające pracę w biurze. Na stronie zenithpolska.pl znajdziesz artykuły piśmiennicze prosto od producenta, co zagwarantuje Ci najlepszą cenę na rynku, bez marży dostawców.

http://zenithpolska.pl/kategorie/dlugopisy/zenith-handy/dlugopis-zenith-handy-07mm-50-sztuk-czarnyBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >

Komputronik Biznes


Warszawa, al. Jerozolimskie 181A

Otwórz wizytówkę >