https://ebordi.pl/towar/view/88/tasma-pakowa-48mm-x-50y-akryl-transparent • transparentna taśma


Ebordi s.c.

Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://ebordi.pl/towar/view/88/tasma-pakowa-48mm-x-50y-akryl-transparent • transparentna taśma - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-26

Poszukują Państwo wysokiej jakości, trwałą, odporną na wilgoć, spełniającą swoją funkcję taśmę do zabezpieczania kartonów? Na ebordi.pl mieści się asortyment producenta tego typu taśm i wielu innych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w całej Polsce. Taśma transparentna ma bardzo dużą siłę klejenia i nadaje się do pakowania średniej wagi kartonów. Ebordi stosuje w takich taśmach klej akrylowy. Jest to wystarczająca siła klejenia do zaklejania kartonów lub folii.

Nie każda taśma pakowna ma tak dobrej jakości klej akrylowy, jak ta od Ebordi, dlatego klientami polecanego producenta są przedsiębiorstwa, małe firmy, jak i klienci indywidualni. Uniwersalność taśmy została doceniona w całej Polsce, dzięki czemu zlecenia na zakup taśmy są realizowane w całym kraju. Zapraszamy do zamawiania taśm, które przydają się nie tylko przy przeprowadzce lub profesjonalnym pakowaniu towaru, ale również w biurze.

https://ebordi.pl/kategoria-produktu/tasmy-jednostronnie-klejace/tasmy-pakowe/tasmy-pakowe-akryl/Użytkownik Jędrzej Szczepański dodał komentarz Ocena 3
Taśma pakowa Ebordi to jedna z moich ulubionych. Wiem, że to może się wydawać śmieszne, ale taśma, taśmie nie równa.
Opublikowano: 2018-04-26 12:35:21

Firmy z tego samego regionu:

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >

Breston Sp. J.


Poznań, Szarych Szeregów 27

Otwórz wizytówkę >

O. S. K. AB-AS


Poznań, Kraszewskiego 5

Otwórz wizytówkę >