Projektor na sufit


INTERDESK - Cyfrowy Wymiar Edukacji

Armii Krajowej 7, 42-520 Dąbrowa Górnicza

Tel: 32 724 15 57

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Projektor na sufit - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-05-31

W mniejszych salach lekcyjnych czy konferencyjnych, gdzie nie ma możliwości ustawienia rzutnika w odpowiedniej odległości od ekranu, aby uzyskać wymaganą wielkość i ostrość obrazu w większości przypadków instaluje się projektor na sufit, który można bez trudu obsługiwać zdalnie. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiedni uchwyt, skalibrować sprzęt i już można prowadzić ciekawe zajęcia lub kursy. Oprócz szkół czy firm każdy właściciel kina domowego także znajdzie odpowiedni dla siebie model, z rozdzielczością pozwalającą na oglądanie filmów w najlepszej jakości obrazu.

Projektory sufitowe poleca sklep z linku interdesk.pl, który ma w asortymencie wyłącznie produkty uznanych na świecie marek. Dostępne są tu rzutniki Epson, BenQ, Canon, Hitachi i wielu innych przodujących producentów. Różnią się one między  sobą technologią, rozdzielczością i oczywiście ceną. Wszystkie w każdej chwili można zdemontować z uchwytu, a wtedy posłużą jako sprzęt przenośny. 

https://www.interdesk.pl/pl/c/Sufitowe-Przenosne/23Użytkownik Liwia Baran dodał komentarz Ocena 4
W naszej szkole także posiadamy projektor podwieszany pod sufit i jest ot bardzo dobre rozwiązanie przy małych salach lekcyjnych.
Opublikowano: 2018-06-08 15:03:22

Firmy z tego samego regionu:

P.H. BAU-TEC


Częstochowa , Wilsona 30

Otwórz wizytówkę >

EuroFrance


Bielsko-Biała, Ks.Brzóski 127

Otwórz wizytówkę >

AQUAWIERT


Miedzybrodzie Bialskie, Bielska 85

Otwórz wizytówkę >