Hurt - Spódniczki damskie


Hurtownia-Kesi

Sadowa 3, 95-054 Ksawerów

Tel: 422072665

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Hurt - Spódniczki damskie - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-11

Hurt w dobrej cenie i niedroga wysyłka do wszystkich rejonów Polski oraz zagranicę – tak wyglądać mogą zakupy odzieży dla klientów Kesi. Zarejestrowana w Ksawerowie pod Łodzią hurtownia specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży tureckiej odzieży damskiej. Mając wiele lat doświadczenia w takim handlu, Kesi oferuje bardzo przystępne ceny na atrakcyjnie prezentujące się towary, a wykorzystać taką ofertę mogą sprzedawcy z każdej miejscowości.

Sprzedając wysyłkowo, firma daje stałą możliwość, by zamówić w hurcie spódniczki, damskie spodnie, sukienki, bluzki, kurtki, czapki, szale i wiele więcej rodzajów odzieży dla kobiet. Wszystkie towary są prezentowane ze zdjęciami w każdym dostępnym kolorze, opisany jest też materiał i dokładne wymiary. Każdy przedsiębiorca może zamówić towary w wybranej liczbie, płacąc przelewem lub decydując się na pobranie i w ciągu dnia mieć wysłany towar.

https://hurtownia-kesi.pl/pol_m_Hurtownia-Odziezy-damskiej_Spodniczki-214.htmlUżytkownik Kornel Pawłowski dodał komentarz Ocena 3
W tej internetowej hurtowni udało mi się zakupić bardzo fajną spódniczkę dla mojej dziewczyny.
Opublikowano: 2019-06-19 09:01:20

Firmy z tego samego regionu:

BWB Kancelaria adwokacka


Skierniewice, Jagiellońska 6 lok 14P

Otwórz wizytówkę >

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Otwórz wizytówkę >

Butik-Kesi


Ksawerów, Sadowa 3

Otwórz wizytówkę >