Bawełniana pościel z wypełnieniem dla niemowlaka


BOLO Iwona Sikora

Kołłątaja 12, 25-715 Kielce

Tel: 796 954 480

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bawełniana pościel z wypełnieniem dla niemowlaka - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-26

Otulanie dziecka gwarantuje jego optymalny rozwój oraz zapewnia bliskość i bezpieczeństwo, które czuło jeszcze w łonie matki. Jeżeli już niedługo staniecie się młodymi rodzicami i nie wiecie do końca, jakie produkty wybierać, z pomocą przychodzi sklep internetowy Bolo. Znajdziecie tu wszystko, czego maluch potrzebuje do spokojnego i komfortowego snu. Jak wiadomo, sen jest dla dziecka jedną z głównych aktywności w ciągu doby, i w jego trakcie pociecha regeneruje się i nabiera sił. Warto zapewnić dziecku stabilny sen i wybrać takie produkty, które otulą jego małe, delikatne ciałko.

W sklepie internetowym Bolo znajdziesz wiele produktów takich jak kocyki czy otulacze a bawełniana pościel z wypełnieniem dla niemowlaka z pewnością oczaruje Ciebie i Twojego partnera. Do dyspozycji klienta jest wiele rozmaitych wzorów, a cena jest relatywnie niska! Pod adresem bolo.pl znajduje się aktualna gama produktów, jakie są niezbędne od pierwszych dni życia dziecka.

https://bolo.pl/kategoria-produktu/posciel-z-wypelnieniem/Użytkownik Marcin Wysocki dodał komentarz Ocena 3
Bawełniana pościel z wypełnieniem zakupiona na stronie sklepu internetowego bolo.pl bardzo się sprawdziła i nasz malec lubi w niej spać.
Opublikowano: 2019-01-24 13:27:37

Firmy z tego samego regionu:

Dziecięcy świat


Ćmielów, Zaciszna 38

Otwórz wizytówkę >

Mollie


Nowa Słupia, Bartoszowiny 50

Otwórz wizytówkę >