Naczynia z otrąb


Cantino

Tęczowa 84, 53-603 Wrocław

Tel: 71 307 02 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Naczynia z otrąb - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-10

Jednorazowe naczynia wykorzystywane w gastronomii wcale nie muszą być wykonane z groźnych dla środowiska materiałów, które są nie tylko obciążeniem dla przyrody podczas produkcji, ale i ich utylizacji. W firmie Cantino można bowiem zamówić wysokiej jakości naczynia z otrąb, chociażby jednorazowe talerze, które są w pełni biodegradowalne i wykonane wyłącznie z naturalnych składników.

Na stronie cantino.pl znaleźć można bardzo szeroki wybór tego typu produktów, wykonanych z tak naturalnych materiałów, że z powodzeniem można je nawet jeść, nie obawiając się żadnych zdrowotnych konsekwencji. Firma od lat specjalizuje się w dystrybucji naturalnych i bezpiecznych dla środowiska opakowań czy sztućców dla gastronomii. Wszystkie produkty są wytrzymałe i zawsze można je zamawiać w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, mając do wyboru wiele różnorodnych rozwiązań.

https://cantino.pl/Sklep/c/naczynia-z-otrab-pszennych-naczynia-jadalneUżytkownik adrende dodał komentarz Ocena 5
Takie naczynia z otrąb powinny zachwycić wszystkich, którym leży na sercu dobro środowiska. Są w pełni biodegradowalne, czyli odwrotnie do ich plastikowych odpowiedników, bardzo szybko się rozkładają po ich wyrzuceniu.
Opublikowano: 2018-03-13 08:38:23

Firmy z tego samego regionu:

SuperAutoMarket


Wrocław, Trzebnicka 31

Otwórz wizytówkę >

BREDER POLSKA


Poznań, Porazińskiej 23

Otwórz wizytówkę >