Maszyna do prostowania felg aluminiowych • Tip-Topol


TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33, 62-010 Pobiedziska

Tel: 61 815 22 42

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Maszyna do prostowania felg aluminiowych • Tip-Topol - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-26

Naprawa stalowych i aluminiowych obręczy w Twoim warsztacie, stacji kontroli pojazdów czy innym zakładzie może być dużo łatwiejsza. Postaw na sprzęt Invento SW700, dostępny na stronie sklep.tiptopol.pl. To profesjonalna maszyna do prostowania felg aluminiowych z tokarką, dostępna w kilku wersjach- z 3,4 lub 5 otworami do felg i z różnymi średnicami podziału śrub, pozwalającymi na precyzyjne centrowanie.

W zamówionym zestawie znajdują m.in. się nóż tokarski, klucze, końcówki kształtowe siłownika czy profesjonalne przyrządy pomiarowe. To urządzenia odróżniające się prostą, a zarazem solidną konstrukcją, dlatego każde z nich opatrzone jest gwarancją.

Przed rozpoczęciem użytkowania Klient może przejść przez fachowe szkolenie z zakresu obsługi sprzętu oraz uzyskać doradztwo techniczne świadczone przez doświadczonych pracowników. 

 

 

 

 

 

https://sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-warsztatowe/prostowarki-do-felg/invento-sw700-urzadzenie-do-prostowania-felg-tokarka-10-24.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Noti Sp. z o.o.


Tarnowo Podgórne, Sowia 19

Otwórz wizytówkę >

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >

Breston Sp. J.


Poznań, Szarych Szeregów 27

Otwórz wizytówkę >